ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Με την βοήθεια του γυμναστή και όλων των μαθητών φέτος στο πρωτάθλημα βόλεϊ αγοριών και κοριτσιών έχουν συγκροτηθεί δύο ομάδες. Στην ομάδα των κοριτσιών η πιθανή συμμετοχή θα είναι: Γκαρίπη Βάσω, Γρέδη Ντίνα, Κρυωνά Σούλα, Μαντέλα Γεωργία, Σταυρίδου Ευγενία, Κυριαζάκου Γιώτα, Μπέλαγρα Στέλλα, Μπεντούλη Πασχαλία, Κυριακοπούλου Χριστίνα, Μιχαλάκη Βάσω, Τζίντζιου Βάσω.

Που θα παίξουν στις 11 Μαρτίου ημέρα Σάββατο και ώρα 9π.μ. στο 2ο  Γυμνάσιο Σερρών. Με αντίπαλη ομάδα το γυμνάσιο Στρυμονικού.

Στην ομάδα των αγοριών η πιθανή συμμετοχή θα είναι: Αποστόλου Βασίλης, Βρέττας Γιάννης, Λιούσας Τάσος, Λιούσας Θέμης, Λιούσας Πάνος, Μπεντούλης Ρούλης, Βρέττας Κώστας, Μπάρμπας Τάσος, Πυρινής Σταύρος, Φίτσιος Γιάννης. Που θα παίξουν στις 18 Μαρτίου 1989 ημέρα Σάββατο και ώρα 9π.μ. στο 5ο Λύκειο Σερρών. Με αντίπαλη ομάδα του 3ου Γυμνασίου Σερρών. Εμείς δεν έχουμε τίποτα άλλο παρά να ευχηθούμε στις δύο ομάδες καλή τύχη!!!

Αθλητικός μας συντάκτης

Μαντέλα Γεωργία